تور سفر به قشم
loading...

تور سفر به قشم

بازدید : 593 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 16:07

هتل گلستان مشهد

در میدان امام خمینی در سال 1386 هتلتور مشهد خرداد 97 سه ستاره گلستان افتتاح گردید. این هتل دارای 48 اتاق با چیدمان لوکس و شیک می باشد. از امکانات ایتور مشهد اردیبهشت 97ن هتل می توان به رستوران، اینترنت رایگان، لابی، پارکینگ، استخر، صندوق امانات، پذیرش 24 ساعته زائرینتور مشهد و ... اشاره نمود.

از دیگر امکانات این هتل یختور مشهد فروردین 97چال، سرویس روزانه اتاق، سیستم تهویه هوا، تلویزیون و ... می باشد.

آدرس: میدان امام خمینی، انتهای خیابان شهید فیاض بخش، جنب دتور مشهد بهار 97ادگستری

هتل گلستان مشهد

هتل گلستان مشهد


هتل پارمیدا مشهد

هتل سه ستاره پارمیدا در سال 1389 اقتتاح گردید.تور مشهد خرداد 97این هتل در نزدیکی حرم امام رضا و بازار قرار گرفته است. اتاق های این هتل بسیاتور مشهد اردیبهشت 97ر مجهز و چیدمانی لوکس و مدرن می باشد که دارای امکاناتی نظیر وایتور مشهد فروردین 97 فای رایگان، مینی بار، مبلمان، دستگاه تهویه هوا و ... را دارا میباشد.

از دیگر امکانات این هتل مجموعه ی آبی استخر ،تور مشهد بهار 97سونا و جکوزی، کافه و لابی و پذیرش 24 ساعته مسافریم عزیز تور مشهد می باشد.

آدرس: مشهد، خیاتور مشهد تابستان 97بان 24 امام رضا (ع)

هتل پارمیدا مشهد

هتل پارمیدا مشهد


هتل نور مشهد

هتل 3 ستاره نور مشهد در سال 1386 در خیابان خسروتور مشهد خرداد 97ی مشهد افتتاح گردید. این هتل یکی از بهترین هتل های مشهد می باشد که دارای اتاق هایی با سبک جدید و مجهز است. از امکاناتتور مشهد تابستان 97 این هتل شامل صندوق امانات، پذیرش 24 ساعتهی میهمانانتور مشهد، لابی، اینترنت رایگان، سرویس حرم، رستوران و کافه، پارتور مشهد اردیبهشت 97کینگ و ...می باشد.

اتاق های این هتل شامل دو ، سه و تور مشهد فروردین 97 چهار تخته معمولی و فولبرد می باشد.

آدرس: مشهد، میدان بیت المقدس به سمتتور مشهد بهار 97 خسروی نو، نبش شهیداندرزگو ۱۷

هتل نور مشهد

هتل نور مشهد

بازدید : 40 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 16:03

هتل هما 1 مشهد

هتل هما یکی از هتل هاتور مشهد تابستان 97ی 5 ستاره مشهد می باشد که چهل سال قدمت دارد کی از تاریخی ترین هتل های مشهد نیز هست.این هتل شیک و لوکس در متور مشهد فروردین 97ساحتی به اندازه هفتاد هزار متر مربع در سال 1352 ساخته شده است وشامل صد و بیست و پنج اتاق است که از امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، تور مشهد بهار 97سشوار، مبله و .... برخوردار است. هتل دارای امکاناتی مانند: 7 تالار مجلل ،کافی شاپ،سالن غذاخوری،استخر، باغ های سرسبز و ... می باشد. هتل هما 1 مشهد در سال 1395 مورد باز سازی قرار کرفت.مسافران تور مشهد می توانند اوقات خوشی را در این هتل در کنار عزیزانشان سپتور مشهد اردیبهشت 97ری کنند.

هتل هما 1 مشهد

هتل هما 1 مشهد

هتل هما 1 مشهد


هتل هما 2 مشهد

هتل هتور مشهد اردیبهشت 97ما 2 مشهد از اولین هتل های 5 ستاره مشهد می باشد که در منطقه ای آرام و زیبا قرار گرفته است. این هتل دارای 9 طبقه و 207 اتاق می تور مشهد فروردین 97باشد که از امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، مبله، تلویزیون و.... برخوردار است. از امکانات رفاهی این هتل می تواتور مشهد تابستان 97ن به رستوران، روم سرویس شبانه روزی، مجموعه آبی نظیر استخر، جکوزی، آرایشگاه، سالتور مشهد بهار 97ن بدن سازی، خشکشویی، کافی شاپ و..... اشاره کرد. مسافران تور مشهد می توانند در این هتل اقامت داشته داشته و اوقات خوشی را کنار عزیزانشان داشته باشند.

هتل هما 2 مشهد

هتل هما 2 مشهد


هتل کوثر ناب مشهد

هتل کوثر ناب در سال 1392 در زمینی به مساحت 3686 متر مربع افتتاح گردیده و یکی از هتل های 5 ستاره مشهد می باشد.تور مشهد تابستان 97 این هتل از 12 طبقه و 77 اتاق تشکیل شده است. اتاق های این هتل دارای امکاناتی مانند: سیستم تهوتور مشهد بهار 97یه مطبوع، تلویزیون، حمام و.... می باشد. برخی تجهیزات ورزشی، سالن های کنفرانس و هتور مشهد اردیبهشت 97مایش، کافی شاپ و رستوران از جمله امکانات موجود در این هتل می باشد. این هتل در نزدیکی حرم مطهر امام رضا قرار گرفته است و به دلیل نزدیکی به حرم مورد استقباتور مشهد فروردین 97ل میهمانان و مسافران تور مشهد قرار گرفته است.

هتل کوثر ناب مشهد

هتل کوثر ناب مشهد

بازدید : 54 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 15:59

هتل مجلل درویشی مشهد

هتل پنج ستاره درویشتور لحظه آخری مشهدی مشهد که در کنار خیابان امام رضا که خیابان اصلی است و به حرم میرسد واقع شده است هتل تا حرم مطهر مشهد هزار و چهار صد متر نیز فاصله دارد به طوریکه فقط 10 دقیقه تا حرم پیاده میتوان رفت.این هتل شامل 25 طبقه است که در بهمن سال 90 افتتور مشهد تابستان 97تاح گردید و بلند ترین و بزرگترین ساختمان اقامتی با نمای شیشه ای است. هزینه کودکان زیر سه تور مشهد اردیبهشت 97 سال رایگان و کودکان 3 تا 6 سال نیم بها و بالای 6 سال تمام بها می باشد. هتل دارای مجموعه آبی مانند حمام ترکی، سونا بخار و خشک، جکوزی ماساژ، اسپا و سالن تور مشهد بهار 97 بدنسازیمی باشد. هتل مجلل درویشی با زیر بنای هشتور مشهد خرداد 97تصد متر و طراحی مدرن و زیبا از هتلهای منحصر به فردتور مشهد فروردین 97 محسوب می شود.

هتل مجلل درویشی مشهد

هتل مجلل درویشی مشهد


هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی یکی از بهتور لحظه آخری مشهدترین هتل های 5 ستاره مشهد می باشد. این هتل دارای 610 واحد می باشد که از امکاناتی مانند: سیستم تهویه مطبوع، مبله، سرویس بهداشتتور مشهد اردیبهشت 97 ی مجزا، سشوار و ... برخوردار است. از دیگر امکانات رفاهی این هتل می توان به بوفه آزاد، اینترنت رایگان، استخرتور مشهد تابستان 97، سونا، جکوزی، سالن بدن سازی، رستوران های ویژه با انواع تور مشهد خرداد 97 غذاهای ایرانی و سنتی، ترانسفر برگشت میهمانان به فرودگاه و راه آهن، پذیرایی عصرانه، هدیه کیک تولد و سالگرد ازدواج و... اشاره کرد. در این هتل پارکینگ برای میهمانان و مسافران تور مشهد رایگان می باشد. مسافران عزیز می توانند در ایتور مشهد بهار 97ن هتل اقامت خوبی را داشته باتور مشهد فروردین 97شند.

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد


هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان یکی از بهتور لحظه آخری مشهدترین و بزرگترین هتل های مشهد می باشد که در سال 1380 به بهره برداری رسیده است. این هتل دارای 162 اتاق مجهز می باشد. از امکانات رفاتور مشهد اردیبهشت 97 هی این هتل می توان به استخر، رستوران ، اینترنت، سالن بدن سازی، پارکینگ ، آمفی تئاتر و .... اشاره کرد. هتتور مشهد تابستان 97ل پردیسان به جهت داشتن فضایی مطلوب و کیفیت برتر دتور مشهد خرداد 97 ر قسمت های مختلف مورد تور مشهد بهار 97توجه مسافران تور مشهد قرار گرفته است. مسافران عزیز می توانند اوقات خوشی را در تور مشهد فروردین 97 این هتل سپری کنند.

هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان مشهد

بازدید : 52 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 15:55

هتل مینو مشهد

هتل چهار ستارهتور مشهد لحظه آخری مینو از شش واحد آپارتمان دو خوابه، دوازده واحد آپارتمان یک خوابه، 66 اتاق سه نفره و شش اتاق چهار نفره و در کل از 90 واحد تشکیل شده است. از امکانت این هتل می توان به سه رستوران مجزای آن اشاره کرد، در این رستوران ها منوی نهار و شام متفاوت است. در منوی نهار آن چلو ماهی، چلو کوبیده، چلو جوجه، خورشت روز و... همچنین در منوی شام آن مرغ سوخاتور مشهد بهار 97ری، رولت گوشت، خوراک ماهی، شنسیل مرغ و... موجود می باشد.تور مشهد ارزان قیمت

از امکاناتی که هتل مینو متور مشهد اردیبهشت 97شهد را منحصر به فرد کرده می توان به موارد زیر اشاره کرد: روم سرویس بیست و چهار ساعته مسافرین تور مشهد، کافی شاپ، استخر، سونای خشک و جکوزی، اینترنت پر سرعت وایرلس در تمام قسمت های هتل و...

این هتل 7 دقیقه تا حرم پیاده تور مشهد تابستان 97روی دارد.

آدرس: خیابان امام رضا (ع)، بین امام رضا 16 و 18

هتل مینو مشهد

هتل مینو مشهد


هتل هلیا مشهد

هتل 4 ستاره هلیا از 96تور مشهد لحظه آخری اتاق لوکس یک و دو تخته تشکیل شده است. کودکان زیر 5 سال مسافرین عزیز تور مشهد که از سرویس استفاده نمی کنند اقامتشان رایگان می باشد. هتل هلیا مشهد تا حرم مطهر امام رضا (ع) 5 دقیقه پیاده روی دارد. این هتل دو رستوراتور مشهد ارزان قیمتن بزرگ و یک کافی شاپ را دارا می باشد. علاوه بر این هتل هلیا مشهد مجهز به اینترنت رایگان در لابی هتور مشهد بهار 97تل می باشد. هتل هلیا مشهد دارای دو پاتور مشهد اردیبهشت 97رکینگ اختصاصی و پارکینگ سرپوشیده نیز می باشد.

آدرس: خیابان امام رضا (ع) , امام رضا هتور مشهد تابستان 97شتم

هتل هلیا مشهد

هتل هلیا مشهد


هتل لاله مشهد

هتل چهار ستاره لاله مشتور مشهد لحظه آخریهد در یکی از قدیمی ترین خیابان های مشهد واقع شده که دارای پرسنلی مجرب و حرفه ای می باشد. این هتل نیز به یک پارک زیبا و تاریخی کوهسنگی و بازارهای اصتور مشهد بهار 97لی مشهد نزدیک می باشد. هتل لاله مشهد 101 اتاق 2 و 3 تخته و هتور مشهد ارزان قیمتمچنین آپارتمان های لوکس با دو و چهار اتاق را دارا می باشد. هر واحد آن دارای دو سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی است. این هتل دارای رستورانی با غذاهای ایرانی و فرنگی، کافی شاپ، لابی، اینترنت و پذیرش 24 ساعته زائرین تور مشهد و ... نیز می باشد.

فاصله این هتل تا حرم 10 دقیقه با ماتور مشهد اردیبهشت 97شین است.

آدرس: مشهد , خیابان کوه سنگی , نبش کوتور مشهد تابستان 97ه سنگی بیست و چهارم

هتل لاله مشهد

هتل لاله مشهد

بازدید : 43 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 15:50

هتل توس مشهد

هتل 4 ستاره توتور مشهد بهار 97س مشهد یک هتل توریستی است که بیشتر از سی سال تجربه هتل داری دارد و در این زمینه از جمله گروه هتل پارسیان می باشد. اين هتل دارای محیطی آرام و دل نشین و سرسبز می باشد. از امکانات این هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد: واحدهاي دوتور مشهد اردیبهشت 97بلكس، واحدهاي ويلائي، سالن هاي چند منظوره، آب نماي موزيكال و ... آماده پذيرتور مشهد فروردین 97ائي از ميهمانان و مسافران عزیز تور مشهد مي باشد. هتل توريست توس مشهد دارای 44 باب سوئيت ويلايي و دوبلكس زیبا، رستوران الوند با ظرفيت 1تور مشهد لحظه آخری20 نفر و رستوران دماوند با ظرفيت 180 نفر است و همچنين كافي شاپ و كافي شاپ گیلاس و چايخانه تابستاني را دارا می باشد.

از دیگر امکانات این هتل زمین تنیس، پارک کودکان، فضای سبز و ... می باشد. گفتنی است که این هتل تا حرم مطهتور مشهد تابستان 97ر امام رضا (ع) با ماشین 35 دقیقه فاصله دارد.

آدرس:مشهد، ابتدای بزرگراه آسیایی، متور مشهد خرداد 97یدان قائم

هتل توس مشهد

هتل توس مشهد


هتل سروش مشهد

هتل 4 ستاره سروش درتور مشهد بهار 97 قلب شهر مشهد و در فاصله 300 متری حرم امام رضا (ع) و در قسمت ضلع شرقی حرم واقع شده است. قانون اقامت کودکان در این هتل برای کودکان بین 3 تا 8 سال به شکل نیم بها می باشد و کودکان بالای 8 سال یک نفر کامل محسوب می شوندتور مشهد اردیبهشت 97. از امکانات این هتل کافی شاپ، لابی، تور مشهد تابستان 97رستوران، گشت درون شهری و برون شهری و خدمات مسافراتی و... می باشد. این هتل دارای سوئیت های زیبا با جدیدترین دکوراسیون می باشد. هتل سروش مشهد دارای 45 واحد به صورتور مشهد لحظه آخریت واحدهای یک خوابه، دو خوابه و حتی VIP نیز می باشد.مسافرین عزیز تور مشهد در عرض 5 دقیقه می توانند به حرم تور مشهد خرداد 97امام رضا برسند.

آدرس: مشهد،تور مشهد فروردین 97 خیابان نواب صفوی

هتل سروش مشهد

هتل سروش مشهد


هتل فردوس مشهد

هتل چهار ستاره فردوس مشهتور مشهد بهار 97د دارای هشت طبقه و 96 سوئیت و اتاق و با دو دکراسیون مجزای مدرن و سنتی می باشد. این هتل دارای رستوران ایرانی و فرنگی با ظرفیت 350 نفری نیز می باشد.

اقامت کودکان زیر چهار سال در این هتل به صورت رایگان می باشد. هتل فردوس مشهد دارای لابیتور مشهد اردیبهشت 97 وسیع و محیطی زیبا و دلنشین است و آکواریومی بسیار زیبا در آن قرار دارد که جلوه این هتل را دل نشین تر و رویایی تر می کند. فاصله این هتل تا حرم 5 دقیتور مشهد لحظه آخریقه به صورت پیاده می باشد.

از امکانات این هتل می توان به کافی شاپ 24 ساعته زائرین تور مشهد، اتاق بازی کودکان، اینترنت وایرلس در لابی و اتاق ها، گشت درون شهرتور مشهد تابستان 97ی و برون شهری، سالن بیلیارد، صبحانه در بام هتل و ... اشارهتور مشهد خرداد 97 کرد.

آدرس: خیاباتور مشهد فروردین 97ن امام رضا، نبش امام رضا هشتم

هتل فردوس مشهد

هتل فردوس مشهد

بازدید : 37 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 15:46

رستوران معین درباری مشهد

رستوران معین دتور مشهد بهار 97رباری از رستوران های اصیل مشهد می باشد که در سال 1280 ه.ش یعنی همزمان با دوره سلطنت مظفرالدین شاه قاجار توسط حاج اصغر معین درباری افتتاح شد. پس از او حاج حسین معین درباری در زمان محمدرضا شاه پهلوی مدیریت این رستوران را به عهده گرفت و این فعالیت را اتور مشهد اردیبهشت 97دامه داد. در نهایت در سال 1375 پسر حاج حسین معین درباری دومین شعبه رستوران معین درباری را که سال ها توسط اجداتور مشهد فروردین 97دش نگه داری و مدیریت شده بود را در خیابان جم مشهد تاسیس کرد. و هم اکنون از بهترین رستوران های مشهد به شمار می رود.

این رستوران دارای منوی غذایی بسیار متنوعی می باشد. از انواع چلو کباب ها و جوجه کباب ها گرفته تا انواع غذاهای خانگی مانند باقالا پلو با گوشت، سبزی پلو با ماهی و... . به مسافران تور مشهد پیشنهاد می کنیم حتما به این رستوران بروند و غذاهای لذیذ و متنوع تور مشهد تابستان 97آن را بچشند و لذت ببرند.

رستوران معین درباری مشهد

رستوران معین درباری مشهد


رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد از رستتور مشهد بهار 97وران ها خوب شهر مشهد است. احتمال آنکه کسی به مشهد برود ولی به این رستوران نرفته باشد بسیار کم است. چون منوی آن متنوع و غذاهای آن فوق العاده می باشد. معروف ترین غذای رستوران ارم شاندیز که پدر خوانده منو لقب گرفته شیشلیک آن می باشد که طعم بی نظیری دارد. رستورانتور مشهد اردیبهشت 97 ارم شاندیز از پرطرفدارترین شیشلیک پزی های شهر مقدس مشهد می باشد. به مسافران تور مشهد پیشنهاد میکنیم که اگر به رستوران ارم شاندیز رفتند تحت هیچ تور مشهد تابستان 97شرایطی شیشلیک آن را از دست ندهند و از میل کردن آن با طعم فوق العاده ای که دارد لذت ببرند. این رستوران به دلیل سرویس دهی خوب و سریع و به خاطر مدرن و شیک بودن ظاهر آن باعث تمایز آن از دیگر رستوران ها شده است.

آدرس: مشهد، شاندیز نرسیدهتور مشهد فروردین 97 به میدان دوم

رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد


رستوران پسران کریم مشهد

رستوران پسران کریم در سال 1359 در شهر مشهد و در خیابان طالقانی افتتاح شد و تا سال 75 در همان منطقه فعالیت خود را ادامه داد. این رستوران از بهترینتور مشهد اردیبهشت 97 و معروف ترین رستوران های مشهد می باشد به طوریکه مردم برای غذاهای لذیذ آن مقابل درب رستوران صف می بندند. رستوران پسران کریم بسیار زیباست و دکوراسیون زیبا و مدرنی دارد. یکی از غذاهای آن که میان مردم زبان زد است باقالی پلو با گوشت می باشد. اما خوب است بدانید که رستوران پسران کرتور مشهد بهار 97یم در درست کردن چلو گوشت و ماهیچه مهارت خاصی دارد. به مسافران تور مشهد که علاقه مند به ماهیچه هستند پیشنهاد می کنیم که حتما به رستوران پسران کریم بروند و از نوش جان کردن ماهیچه لذیذ این رستوران لذت ببرند. این رستوران برای نهار از ساعت 12 الی 15 و برای شام از ساعت 20 تا 24 آماده پذیرایی از مهمانان تور مشهد فروردین 97و مشتریان خود می باشد.

شعبه اول رستوران پسران کریم در بلوار سجاد و در خیابان فرهاد , شعبه دوم آن در مجتمع مروارید واقع در خیابان خیام شمالیتور مشهد تابستان 97 می باشد.

تور مشهد رستوران پسران کریم

تور مشهد ماهیچه رستوران پسران کریم

تور مشهد رستوران پسران کریم

بازدید : 42 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 15:42

بازار رضا مشهد

این بازار یکی از قدیمی ترین بازتور مشهد خرداد 97ار های مشهد می باشد که در ضلع شرقی خیابان امام رضا قرار دارد. این بازار در دوطبقه و در زمینی به مساحت 72000 متر مربع احداث شده است. بازار رضا دارای 1008 مغازه و حجره در مساحت های مختلف می باشد. این بازار دارای دو دالان موازی و مسقف و 17 چهارسوق و 11 سرا استور مشهد فروردین 97ت. در حدود 1084 باب حجره نیز در 11 سرا قرار گرفته اند که جمعا این بازار شامل 2096 باب حجره و مغازه می شود. این مغازه ها از داخل به یکدیتور مشهد بهار 97گر مرتبط هستند.

در این بازار انواع اجناس از قبیل طلا و نقره، عطریات، زعفران و نبات، پوستین، مهر و سجاده، پوشاک، بدلیجات و ... موجود می باشد. بازار رضا به دلیل نزدیکی به حرم از مراکز دیدنی مشهد نیتور مشهد تابستان 97ز به شمار می‌ رود و به همین دلیل نظر بسیاری از گردشگران تور مشهد را به خود جلب کرده است.

بازار رضا مشهد

بازار رضا مشهد


بازار سرشور مشهد

بازار سرشور که در سمت چپ خیابان خستور مشهد خرداد 97روی نو قرار دارد، یکی از قدیمی ترین بازار های شهر مشهد به شمار می آید. این بازار سنتی در گذشته کاروان سرا و حمام بوده و محل استقرار زواتور مشهد بهار 97ر امام رضا علیه اسلام بوده است. گفته می شود، هیئت های مذهبی که به منظور عزاداری به مشهد می آمده و قمتور مشهد فروردین 97ه می زدند، قبل از زیارت خود را در این حمام شسته و سپس به پابوس امام مشرف می شدند. بازار ستور مشهد تابستان 97رشور که قدمت تاریخی دارد، بازاری سرباز بوده که علاوه بر جنبه توریستی، انواع سوغات مشهد، پارچه، پوشاک، کیف و کفش، موادغذایی و . . . را به زوار امام رضا ارائه می کند. اگر قصد سفر به مشهد و بازدید این بازار قدیمی و تاریخی را دارید با تور مشهد همراه شوید.


مرکز خرید پروما مشهد

این مرکز تجاری و مرکز خرید مشهد در حاشتور مشهد خرداد 97یه میدان جانباز واقع گردیده است و ۵۰۰۰ متر مربع فضای فروشگاهی و حدود ۲۰۰۰۰ متر مربع فضای تجاری دارد که در ۵ طبقه ساتور مشهد بهار 97خته شده است. دارای ۳۰۰ واحد تجاری ، پارکینگ و ۴۰۰۰ متر مربع فضای سبز و امکانات برای بیش از ۷۰۰۰ مهمان در روز است. مسافران و زائران تور مشهد می توانند به راحتی تمام وسایل مد نظر خود ماتور مشهد فروردین 97نند: پوشاک, کفش, کیف, سوغاتی, لوازم خانگی, زیور آلات, بدلیجات, عطر و ادکلن, جواهر و... تهیه نمایند. این مرکز خرید یکی از بهترین, شیک نرین, بزرگ ترین, معروف ترین مراتور مشهد بهار 97کز خرید در مشهد به حساب می آید زیرا به راحتی می توانید وسایل مد نظرتور مشهد تابستان 97 خود را تهیه نمایید. در سفر خود به مشهد با تور مشهد برای تهیه سوغاتی برای عزیزانتان حتما سری به این مرکز خرید شیک و بزرگ نیز بزنید.

مرکز خرید پروما مشهد

مرکز خرید پروما مشهد

مرکز خرید پروما مشهد

بازدید : 42 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 15:38

روستای مج مشهد

این روستا از یکتور مشهد خرداد 97 طرف به روستاهای مغان، ازغد، مایانات و طرقبه و ازطرف دیگر به روستای تجر، سربرج و سد طرق منتهی می شود. روستای مج در منطقه ای کوهستانی واقع شده و تپه ماهور و دره های زیادی که در دامنه این تپه بجا مانده که بیانگر سکونت مردمان در سالیان دور می باشد و همچنین گورستور مشهد فروردین 97تانی قدیمی در منطقه وجود دارد که حاکی از زندگی مردمانی قبل از اسلام و بعد از آن می باتور مشهد بهار 97شد.

به گفته برخی از بزرگان، این منطقه محل سکونت گبرنشینان بوده است. همچنین قبر یکی از پهلوانان نامدار در دامنه یکی از کوههای مج به چشم میخورد. اهالی روستا به کار باغداری و دامداری تور مشهد اردیبهشت 97مشغول بوده و عمده محصولات روستا شامل گیلاس، آلبالو، سیب و گردو می تور مشهد تابستان 97باشد.

مسافرین محترم تور مشهد می توانند از این روستای زیبا دیدن کنند و از آب و هوای مطبوع و طبیعت زیبای آن استفاده کنند.

روستای مج مشهد

روستای مج مشهد


بقعه پیر پالاندوز مشهد

این بنا در ضلع شمال شرتور مشهد خرداد 97قی حرم مطهر و ابتدای خیابان نواب صفوی قرار دارد. مقبره منسوب به مدفن شیخ محمد مقتدی کارندهی (کاردهی) از عارفان شیعه قرن دهم هجری و اهل روستاتور مشهد ارزان قیمتی کارنده (کارده) درنزدیکی مشهد می باشد. وی مشهور به پیر پالاندوز می‌باشد که در روستاتور مشهد فروردین 97ی کارده مشهد به دنیا آمد و در شهر مشهد سکنی گزید. وی برای امرار معاش پالان‌دوزی می‌کرده است و به سبتور مشهد تابستان 97ب شغل خود یعنی پالاندوزی بدین نام مشهور شده است. او همچنین در خط ثلث تبحر فراوانی داشت. این بقعه در سال‌های اخیر بازسازی شده است. این بنا تور مشهد اردیبهشت 97مشتمل بر درگاه ورودی، رواق‌ها و فضاهای اطرف، صحن و فضای اصلی است و نمای دیوارهای بیرونی با طاق‌نماها، قاب، لچکی و کاشی‌کاری زیبا آراسته شده. درون این بنا با نقتور مشهد بهار 97ش‌های باشکوه هندسی و ترنج آذین شده است. این بقعه همه ساله مسافرین زیادی را به سمت خود می کشد و زائران تور مشهد می توانند از این مکان دیدن کنند.

بقعه پیر پالاندوز مشهد

بقعه پیر پالاندوز مشهد


سد کارده مشهد

این سد در فاصله 40 کیلومتری تور مشهد خرداد 97 شمال مشهد و از کیلومتر 16 جاده کلات واقع شده است. این سد بتنی و دوقوسی می باشد که متشکل از 15 بلوک 10 متری با ارتفاع 67 متر از پی و حجم 32 هتور مشهد بهار 97زار مترمکعب می‌باشد. حجم آب آن معادل 36 میلیون مترمکعب است. رودخانه کارده با آب دائمی یکی از زیباترین تفریحگاه‌های خوش آبتور مشهد فروردین 97 و هوای مشهد به شمار می رود و از جمله امکاناتی که در این مکان وجود دارد می توان به فروشگاه، ستور مشهد تابستان 97کو، محل استراحت موقتی و ... اشاره کرد.

مسیر دسترستور مشهد ارزان قیمتی به این منطقه از انتهای خیابان خواجه‌ ربیع امکان پذیر می باشد. مسافرین تور مشهد می توانند برای پیکنیک و تفریح به این سد بیایند و روزی دلپذیر را سپری تور مشهد اردیبهشت 97کنند.

سد کارده مشهد

سد کارده مشهد

بازدید : 39 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 15:34

پارک جنگلی وکیل آباد مشهد

پارک جنگلی وکیلتور مشهد لحظه آخری آباد یک منطقه ییلاقی زیبا با آب و هوایی فوق العاده است. این پارک جنگلی یک مکان تفریحی قدیمی در شهر مقدس مشهد است که از استراحتگاهی برای گردشگران و مسافران عزیز برخوردار است، همچنین دارای یک رودخانه فصلی است که با صدای دل نشین آبتور مشهد ارزان قیمت آرامش خاصی را به شما منتقل می کند. در سال گذشته این پارک جنگلی با مصالح طبیعی بازسازی شده. همچنین آب نما و شصت سرویس بتور مشهد بهار 97هداشتی در اینجا ساخته شده است و استخرهای آن هم نیز بازسازی شده است. باغ وحشی دقیقا در کنار این پارک است که به آن باغ وحش وکیل آباد گفته می شود که دارای انواع حیوانات آبزی، پرنده، خزنده، گوشتخوار و علف خوار و... است. مسافرین تور مشهد می توانند به همراه خانواده روزی دلپذیر را سپری کنند.

آدرس: هشت کیلومتری مشهد (شمال غربیتور مشهد تابستان 97)، انتهای بلوار وکیل آباد مشهد

پارک جنگلی وکیل آباد مشهد

پارک جنگلی وکیل آباد مشهد


سرای عزیزالله اف مشهد

این بنا یکی از بناهای تاریخی مشهد می باشد کهتور مشهد لحظه آخری در سال 1307 به دستور حاج غلام حسین مشهدی ساخته شده استور مشهد ارزان قیمتت. این بنا به عنوان تجارتخانه و محلی برای صادرات محصولات مختلف ساخته شد. ساختور مشهد بهار 97ت این ینا که در سه طبقه می باشد از مصالحی مانند آجر، گچ و ملات می باشد. این بنا از حجره هایی ساخته شده است که امروزه در آن لوازم مختتور مشهد تابستان 97لفی از قبیل پوشاک، لوازم صوتی و غیره به فروش می رسد. این بنا هم اکنون یکی به عنوان یکی از آثار ملی به ثبت رسیده است. گردشگران تور مشهدمی توانند از این بنای زیبا دیدن کنند.

سرای عزیزالله اف مشهد

سرای عزیزالله اف مشهد


تونل باد صبا مشهد

یکی از مهیجتور مشهد ارزان قیمت ترین تفریحات مشهد، تونل باد صباست که شبیه سازی برای پرواز است. اینتور مشهد لحظه آخری تونل در فضایی به اندازه دو هزار مترمربع امکانی را برای دوستداران پرواز اماده می کند تا حسی نزدیک به سقوط آزاد را تجربه نمایند. گردشگران تور مشهد و مراجعه کنندگان به این مرکز تفریحی اول آموزش می بینند و بعد در فضایی چند ضلعی به پرواز در می آیند. همچنین در طرف دیگر این مرکز نتور مشهد بهار 97یز امکانی برای پرواز واقعی نیز فراهم آورده شده.

مسافرین عزیز می توانند روزی خاطره انگیز را در اتور مشهد تابستان 97ین مرکز رقم بزنند.

تونل باد صبا مشهد

تونل باد صبا مشهد


روستای تاریخی پاژ مشهد

پاژ نام زادگاه فردوسی شاعر حماسه‌ سرای ایرانی استور مشهد لحظه آخریت و نام روستایی واقع در تقاطع جاده کارده و 15 کیلومتری شمال شهر مشهد می‌باشد. در میانه روستای پاژ و در 700 متری شمال غرب آن دو تپه باستانی قرار دارد. این روستا دارای 800 هكتار مساحت است كه از مجموع آن حدودا 4 هكتار به بخشتور مشهد ارزان قیمت مسكونی اختصاص یافته که بخشی از فضای مسكونی روستا روی تپه‌ای موسوم به قلعه بلند قرار گرفته که در گذشته محل اصلی و هسته مركزی دهكده پاژ بوده در پیرامون آن تا چندی قبل خندقی وجود داشت كه جهت ممانعت از پیشروی مهاجمین آن را پر از آب می‌ کردند. در فاصله تقریبی پانصد متر از تپه اولیه تپه بلند دیگری وجود دارد كه در نزد اهالی به قلعه كهنه پاژ معروف است. بر روی این تپه سفال های رنگارنگ و لعابدار قرار دارد که نشانه ای از تداوم مدنیت پاژ در قرن های اولیه بعدتور مشهد بهار 97 از اسلام تا قرن نهم و دهم هجری میتور مشهد تابستان 97 باشد.
مسافران محترم تور مشهد می توانند از این روستای تاریخی دیدن کنند و از نزدیک با تمدن این روستا آشنا شوند.
روستای تاریخی پاژ مشهد
روستای تاریخی پاژ مشهد

بازدید : 39 سه شنبه 21 فروردين 1397 زمان : 15:30

هتل آپارتمان یلدا مشهد

این هتل آپارتمان دارای 16 واحد آپارتمان اتور مشهد بهار 97ست که تمام اتاق ها مجهز هستند و دیزاین شیک و زیبایی دارند.تمام امکانات گرمایشی و سرمایشی را این هتل آپارتمان دتور مشهد تابستان 97اراست تا مسافران و زائران تور مشهد اقامتی راحت را داشته باشند.هتل یلدا صبحانه را به صورت رایگان برای مسافران تور مشهد سرو میکند و همچنین هفت غذا در لیست غذا های خود دارد مانند:چلو جوجه،چلو خورشت قیمه و قورمه سبزی،چلو ماهی،چلو مرغ،چلو بختیاری،کوبیده برای ناهار مسافران تور مشهد آماده میشود و برای شام زائران تور مشهدمیتوانند خوراک جوجه،خوراک کوبیده،خوراک میگو سوختور مشهد اردیبهشت 97اری،خوراک ناگت مرغ،شامی کباب،کوکو سبزی را سفارش دهند.

آدرس:بین عنصری 11 و 13 خیابان امام رضا

هتل آپارتمان یلدا مشهد

هتل آپارتمان یلدا مشهد


هتل آپارتمان نیکا مشهد

هتل آپارتمان نیکا از بهترین هتل آپارتمان هاتور مشهد بهار 97ی مشهد شناخته شده است.این هتل آپاتور مشهد تابستان 97رتمان بسیار نزدیک به حرم مطهر است.تمام اتاق های این هتل بسیار شیک و تمیز هستند تا مسافران و زائران تور مشهد اقامتی راحت و آرام داشته باشند.اتاق ها مجهز هستند مانند:کاناپه،تخت،سرویس بهداشتی،لابی،کافی شاپ،ماهواره،آسانسور،پتور مشهد اردیبهشت 97ارکینگ اختصاصی و دیگر امکاناتی که موجب آرامش خاطر مسافران تور مشهد میشود.

هتل آپارتمان نیکا مشهد


هتل آپارتمان ابریشم مشهد

هتل آپارتمان ابریشم در مشهد قرار دارد که تنها فقط 5تور مشهد بهار 97 دقیقه با حرم مطهر امام رضا فاصله دارد تا زائران تور مشهد بتوانند به راحتی و در زمان کم به حرم مطهر برسند.این هتل آپارتمان دارای امکانات خوبیتور مشهد اردیبهشت 97 برای مسافران و زائران تور مشهد میباشد تا مسافران بتوانند اقامت خوب و راحتی را در این هتل آپارتمان داشته باشند.اتاق تور مشهد تابستان 97های این هتل همه مجهز هستند و بعضی دو خوابه و بعضی دیگر یک خوابه هستند.

هتل آپارتمان ابریشم مشهد

هتل آپارتمان ابریشم مشهد

تعداد صفحات : 9

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 92
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 16
 • بازدید ماه : 8
 • بازدید سال : 796
 • بازدید کلی : 3077
 • آخرین نظرات
  کدهای اختصاصی